
Ноутбук 15" Lenovo V15 G4 IRU (83A100X3RA) Black, 15.6" (1920x1080, IPS, 60Hz), Intel Core i3-1315U (6x0.9-4.5GHz), 16Gb DDR4, SSD
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 83A100X3RA
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сучасний ноутбук для бізнесу
Lenovo V15 G4 IRU Business Black (83A100X3RA) – нове покоління робочого ноутбуку, що поєднує в собі необхідну продуктивність, автономність та зручний дизайн в стриманому чорному корпусі. Ноутбук важить всього 1,65 кг, та на повному заряді акумулятора може працювати до 6,8 години. Працюй в офісі, будь на зв'язку з колегами у відрядженні, та відпочивай за переглядом фільму вдома з Lenovo V15 Gen 4.
Злагоджена робота всіх компонентів
Lenovo V15 G4 оснащений 8-потоковим процесором Intel Core i3-1315U з тактовою частотою 0,9 ГГц, яка в режимі турбо збільшуються до 4,5 ГГц.
Для швидкої реакції на запити та обробки їх, ноутбук має встановлені 16 ГБ оперативної пам’яті стандарту DDR4-3200.
Для зберігання всієї документаці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Core i3-1315U |
| Тип процесора | Core i3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| 5G/4G/3G модуль | немає |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | є (через USB Type-C) |
| HDMI | є |
| LAN-порт | є |
| USB 3.х | немає |
| USB 3.х Gen 1 | 1 |
| USB 3.х Gen 2 | немає |
| USB 3.х Gen 2х2 | немає |
| USB Type-C з підтримкою DisplayPort | є |
| Web-камера | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність батареї | 45 Вт·год |
| Виробник GPU | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена пам'ять | 1 x 16 ГБ (розпаяна на МП) |
| Габарити (ШхВхГ) | 359.2 x 235.8 x 19.9 мм |
| Діагональ екрана | від 15" до 15.9" |
| Колір | Black |
| Комплектація (сумка; рюкзак; чохол) | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів розширення пам'яті | немає |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | виділено із ВП |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привід | без приводу |
| Особливості | Роз'єм для навушників |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Підсвічування клавіатури | немає |
| Підтримка Thunderbolt | немає |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Серія | Lenovo V15 |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сканер відбитка пальця | немає |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Частота процесора | 0.9-4.5 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









