
Навушники GamePro Genesis Mercury (HS120W), White, Mini jack 3.5 мм, вбудований мікрофон, 16 Ом, 115 дБ, кабель 2 м
805 ₴
- Готово до відправки
- Код: HS120W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Вид навушників | Накладні |
| Опір | 16 Ом |
| Призначення | Геймерські |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активне шумозаглушення (ANC) | немає |
| Бездротова зарядка | немає |
| Динаміки (мембрана) | 40 мм |
| Довжина кабелю | від 1.21 до 2 м |
| Додатково | вбудований регулятор гучності |
| Колір | white |
| Конструкція мікрофона | вбудований у корпус |
| Підключення | дротове |
| Підсвічування | немає |
| Тип підключення | Mini jack 3.5 мм |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
| Чутливість мікрофону | -42 дБ |
| Чутливість навушників | 115 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴








