
Холодильна камера Castle CR140W, White, загальний об'єм 242л, механічне керування, LED освітлення, А+, 143x55x55см
9 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: CR140W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | - |
| Вид | окремостоячий |
| Висота | від 120 до 149 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 143x55x55 см |
| Глибина | від 51 до 60 см мм |
| Дисплей | немає |
| Загальний об’ єм | від 200 до 299 л |
| Загальний об'єм холодильника | 242 л |
| Керування | механічне |
| Колір | white |
| Корисний об'єм морозильної камери | без морозильної камери |
| Корисний об'єм холодильної камери | 242 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Сила заморожування | - |
| Розморожування морозильної камери | без морозильної камери |
| Розташування морозильної камери | Без морозильної камери |
| Річна витрата електроенергії | 128 кВт |
| Система охолодження | статична |
| Тип | холодильна камера |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | немає |
| Швидке охолодження | немає |
| Ширина | від 51 до 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 349 ₴

