
Кронштейн настільний для двох моніторів 17-42" AndaSeat Stealth PRO II Duo, Titanium, VESA 75x75 - 100х100, до 15 кг, нахил від
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: AD-W-A9-2S-BT
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Призначення | Для моніторів |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 |
| Перегляд кронштейна | похило-поворотний |
| Колір | Titanium |
| Кількість вузлів | 2 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Навантаження | -до 15 кг |
| Сумісність (діагональ) | ---до 42" |
| Тип кріплення | настільне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









