
Колонки 2.0 REAL-EL S-130 Black, 2 x 5 Вт, USB, mini-jack 3.5 мм, RGB-підсвічування (EL121100018)
531 ₴
- Готово до відправки
- Код: S-130
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимедійна акустична система REAL-EL S-130 — легке й доступне рішення для озвучування комп’ютера чи ноутбука. АС оснащена вмонтованим підсилювачем та акустичним кабелем, тож її можна швидко підключити практично до будь-яких джерел аудіосигналу. Живлення здійснюється через USB-порт ПК, ноутбука або через блок живлення 5 V DC за допомогою вбудованого USB-кабелю.
REAL-EL S-130 має зручний пульт керування, який дозволяє регулювати гучність одним рухом — без необхідності торкатися самої колонки. Такий контроль робить використання ще комфортнішим.
Підсвічування додає динаміки та створює приємну атмосферу, коли ти схочеш додати настрою під час прослуховування чи перегляду відео.
Особливості:
- Компактний дизайн
- Динамічне підсвічування
- Управління підсвіткою та рівнем гучності
- Живлення від порту USB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.65 |
| Габарити колонки | 18 х 9 х 8 см |
| Харчування | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | RGB |
| Тип | акустичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 ₴









