
Ноутбук 16" MSI Vector A16 HX A8WHG-019XUA (9S7-15MM72-019) Gray, 16" (2560x1600, IPS, 240 Гц), AMD Ryzen 9 8940HX
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 9S7-15MM72-019
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 8940HX |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| 5G/4G/3G модуль | немає |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | є (через USB Type-C) |
| HDMI | є |
| LAN-порт | є |
| USB 3.х | немає |
| USB 3.х Gen 1 | немає |
| USB 3.х Gen 2 | 2 |
| USB 3.х Gen 2х2 | немає |
| USB Type-C з підтримкою DisplayPort | є |
| Web-камера | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ємність батареї | 90 Вт·год |
| Виробник GPU | nVidia |
| Виробник процесора | AMD |
| Встановлена пам'ять | 1 x 16 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 357 х 284 х 28.6 мм |
| Діагональ екрана | 16" та більше |
| Колір | Gray |
| Комплектація (сумка; рюкзак; чохол) | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Кількість слотів розширення пам'яті | 2 |
| Кількість ядер | 16 ядер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5070 Ti |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 12 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привід | без приводу |
| Особливості | SD |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Підсвічування клавіатури | є |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Дозвіл | 2560 x 1600 |
| Сенсорний | Немає |
| Серія | MSI Vector |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Сканер відбитка пальця | немає |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Частота процесора | 2.4-5.3 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





