
Акустична система 2.0 Defender J3, Black, 6 Вт, 3.5 мм, LED підсвічування, живлення від USB, 1 м (65963)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 65963
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.38 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Харчування | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 6 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | є |
| Тип | акустичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








