
Джерело безперебійного живлення для роутера KTAC DC6032, Black, 60000 mAh (192Wh), 5xDC (12V/1.5A)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: DC6032
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 60000 mAh |
| Габарити | 218 х 168 х 78 мм |
| Додатково | LiFePO4 |
| Харчування | 85V - 256V (AC) |
| Колір | Чорний |
| Кількість DC виходів | 5 |
| Кількість USB | 1 |
| Підтримка PoE | Так |
| Тип DC виходів | 2x12V, 1x9V, 1x5V |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

