
Монітор вигнутий 27" 2E G2725BV, Black, WLED, VA, 2560x1440 (16:9), 1 мс, 180 Гц, 300 кд/м², 5000:1, 1500R, 2x3 Вт, 178°/178°,
6 989,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2E-G2725BV-01.UA
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор 2E Gaming G2725BV – це втілення передових технологій і стильного дизайну. Завдяки VA-матриці з роздільною здатністю 2560 х 1440 забезпечено виняткову деталізацію і точне передавання кольорів. Неабияка контрастність 5000:1 гарантує глибокі чорні відтінки, а яскравість 300 кд/м² додає чіткості навіть за яскравого освітлення. Кути огляду 178° / 178°, частота оновлення 180 Гц і швидкість відгуку 1 мс – запорука плавного відтворення без розмиття, тоді як технологія FreeSync усуває розриви кадрів у динамічних сценах. Два розніми HDMI, DisplayPort і можливість настінного монтажу (VESA 100 х 100) роблять модель ліпшим вибором для роботи, перегляду відеоконтенту та ігор.
Особливості монітора 2E Gaming G2725BV
- Незабутній візуальний досвід. Монітор G2725BV із роздільною здатністю 2560 х 1440 і класичним співвідно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Тип матриці | VA |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | є |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 2 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 4.7 кг |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 27-28.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 54 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 5000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Дозвіл | 2560x1440 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 989,40 ₴









