
Пральна машина Edler EWF7013AGR, Black, 7 кг, фронтальна, 15 програм, 1200об/хв, комбіноване керування, швидке прання, відкладений
9 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EWF7013AGR
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина EDLER EWF7013AGR
Пральна машина EDLER EWF7013AGR - надійна та ефективна, забезпечить ідеальну чистоту білизни, речі будуть випрані якісно.
Інверторний двигун продовжують термін служби машини. Він споживає менше енергії, забезпечуючи однаково високі показники ефективності, щодня. Яскравий та чіткий екран дозволяє легко контролювати всі налаштування пральної машини, стежити за часом до завершення циклу та швидко вибирати програми. Все під контролем без зайвих зусиль.Пральна машина глибиною всього 44 см легко поміститься навіть у компактні приміщення, забезпечуючи ефективність та якість прання.
- Двигун: Інверторний
- Максимальне завантаження: 7
- Клас віджиму: B
- Максимальна швидкість віджиму: 1200 об/хв
- Барабан: Snowflake
- Управління: електронне
- Дисплей: LED
- Кількість програм: 15
- Функції подання пари
- Відкладений старт (до 24 год)
- Функція прання швидка 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 44 см мм |
| Дисплей | є |
| Завантаження (прання) | від 5 кг до 8 кг |
| Колір | Black |
| Колір люка | чорний |
| Кількість програм | 15 програм |
| Максимальне завантаження | 7 кг |
| Режим сушіння | немає |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Тип | пральна |
| Формат | вузькі (37-47 см) |
| Функція пари | є |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

