
Морозильна камера Edler ED-170UW, White, No frost, корисний об'єм 213л, 6 відділень, клас енергоспоживання A+, перевішування
12 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: ED-170UW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 8 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Висота | від 150 до 179 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 170.7x55x60 см |
| Глибина | від 51 до 60 см мм |
| Дисплей | немає |
| Загальний об’ єм | від 200 до 299 л |
| Загальний об'єм морозильної камери | 213 л |
| Керування | електронне |
| Колір | white |
| Корисний об'єм морозильної камери | 213 л |
| Количество отсеков | 6 |
| Кількість ящиків/кошиків | 4 |
| Перенавішування дверей | є |
| Річна витрата електроенергії | 240 кВт |
| Система охолодження | No Frost |
| Система розморожування | No Frost |
| Тип | морозильна камера |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | є |
| Ширина | від 51 до 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 299 ₴


