
Настільне кріплення для двох моніторів Gembird, Black, для 13-32", сумісність з VESA 75x75 мм та 100x100 мм (MS-D2ST-02)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: MS-D2ST-02
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Призначення | Для моніторів |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 |
| Перегляд кронштейна | похило-поворотний |
| Колір | Black |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Навантаження | до 1-9 кг |
| Сумісність (діагональ) | до 32-37" |
| Тип кріплення | настільне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





