
Ноутбук 15" Lenovo LOQ 15IRX10 (83JE007GRA) Grey, 15.6" (1920x1080, IPS, 144 Hz), Intel Core i5-13450HX (10x1.8-4.6GHz), 32GB
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 83JE007GRA
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Core i5-13450HX |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| 5G/4G/3G модуль | немає |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | є (через USB Type-C) |
| HDMI | є |
| LAN-порт | є |
| USB 3.х | немає |
| USB 3.х Gen 1 | 3 |
| USB 3.х Gen 2 | немає |
| USB 3.х Gen 2х2 | немає |
| USB Type-C з підтримкою DisplayPort | є |
| Web-камера | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність батареї | 60 Вт·год |
| Виробник GPU | nVidia |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена пам'ять | 2 x 16 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 359.9 x 258.7 x 23.9 мм |
| Діагональ екрана | від 15" до 15.9" |
| Колір | Grey |
| Комплектація (сумка; рюкзак; чохол) | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів розширення пам'яті | 2 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привід | без приводу |
| Особливості | Роз'єм для навушників |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Підсвічування клавіатури | є |
| Підтримка Thunderbolt | немає |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сканер відбитка пальця | немає |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Частота процесора | 1.8-4.6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









