
Ламінатор A4, Deli ET106, White, до 125 мкм, гаряче ламінування, до 300 мм за хвилину
1 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: ET106_DELI
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісний ламінатор Deli T106 формату А4
Компактний та зручний ламінатор для дому, офісу або навчального закладу.
Призначений для ламінування різних документів, нагород, сертифікатів, фотографій. Ламінатор з двома валами (зовнішній нагрів). Ламінує плівками 70-125 мкм. Швидкість ламінування 300 мм/хв. Час нагріву 5 хвилин. Має світловий індикатор готовності до роботи. Оснащений функцією ABS - розтиснення валів при застряганні документів в процесі ламінування.
Особливості:
- Ламінування плівкам 70-125 мкм
- Максимальна ширина ламінування 230 мм
- Перемикач режимів ламінування
- Швидкість ламінування 300 мм/хв.
- Максимальна товщина ламінування 0.5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Формат | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | від мережі 220V |
| Колір | white |
| Метод ламінування | гаряче ламінування |
| Реверс | немає |
| Товщина плівки | 75 - 125 мкм |
| Час нагріву | 3 - 5 хв |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
| Ширина ламінування | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴




