
Колонка портативна Defender Boomer 12, Black, 15 Вт, Bluetooth 5.4, USB-А/USB-C, AUX, 1500 mAh, RGB підсвічування, LED дисплей,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 65412
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | є |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth, AUX |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 1.35 |
| Габарити колонки | 18.5 x 36.5 x 25 см |
| Довжина кабелю | 0.8 м |
| Харчування | від акумулятора / USB |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 15 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | RGB |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








