
Зарядна станція BLUETTI AC180, Black, 1800 Вт/1152 Вт/год, чиста синусоїда, 1xType-C (100 Вт), 4xUSB (5В, 3А), 2 x бездротова
32 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: AC180
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядна станція Bluetti AC180 1152Wh 1800W
Портативна зарядна станція Bluetti AC180 створена для забезпечення стабільної подачі електроенергії для роботи побутової техніки вдома, на дачі або у квартирі. Ця модель є ідеальним рішенням для тих, хто шукає надійний і компактний резервне джерело живлення. Важить лише 16 кг, що робить її зручною для транспортування, навіть у поході.
Технічні характеристики
- Ємність акумулятора: 1152 Вт/г (Lithium Iron Phosphate)
- Стабільна вихідна потужність: 1800 Вт
- Час заряджання від розетки 220 В: 1 година 50 хвилин
- Температурний режим роботи: від 0 °C до +40 °C
Входи та виходи
Зарядна станція Bluetti AC180 оснащена різноманітними роз'ємами для підключення різних гаджетів та пристроїв:
- Розетки 230 В (AC) — 2 шт.
- Роз'єми USB-A (5В/3A, 15 Вт) — 4 шт.
- Порт USB Type-C (3 A, 5 A, 100 В) — 1 шт.
- А
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Вага | 16 кг |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 3500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC вихід | 1 |
| LED освітлення | є |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність зарядної станції | від 1.1 до 2 кВт/год |
| Ємність, Вт/год | 1152 |
| Ємність, мАг | 36000 |
| Автомобільний вихід | є |
| Бездротова зарядка | є |
| Віддалене керування | є |
| Габарити | 340x317x247 мм |
| Дисплей | є |
| Колір | Black |
| Комплектація | зарядна станція з вбудованим акумулятором, набір кабелів для заряджання |
| Кількість розеток | 2 розетки |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1800 Вт кВт |
| Підтримка сонячних панелей | є |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда (PSW) |
| Час повної зарядки від 220 В | 1.8 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 500 ₴






