
Колонка портативна 1.0 REAL-EL X-780, Black, 2 x 40 Вт, RGB підсвічування, USB, Bluetooth, AUX, Micro SD, TWS, 2хMic, функція
4 368 ₴
- Готово до відправки
- Код: X-780
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth, AUX, Micro SD |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 5.2 |
| Габарити колонки | 23 х 64 х 26 см |
| Харчування | від акумулятора / USB |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 40 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | бездротовий |
| Підсвічування | RGB |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 368 ₴







