
Колонка портативна 1.0 XTRIKE ME SK-301, Black, 8 Вт, Bluetooth, USB, AUX, FM, MP3, Micro SD, вбудований мікрофон, RGB
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: SK-301
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | є |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth, AUX, Micro SD |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Габарити колонки | 13.1 х 11.4 х 11.4 см |
| Довжина кабелю | 0.5 м |
| Харчування | від акумулятора / USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 8 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | RGB |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






