
Ноутбук 14" Pixus Bit Lite, Grey, 14.1" (1920x1080, IPS, 60 Гц), Intel Celeron N5095 (4х2.9GHz), 8Gb DDR4, SSD 256Gb, MicroSD, UHD
13 376 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4897058532142
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

PIXUS BIT Lite – ДОСТУПНИЙ НОУТБУК З КОМПАКТНИМ FULL HD ДИСПЛЕЄМ
Pixus BIT Lite – новий, компактний ноутбук з неймовірним дисплеєм. Ноутбук BIT Lite обладнаний яскравим Full HD IPS дисплеєм з діагоналлю 14.1 дюймів та роздільною здатністю 1920x1080 px. Такі характеристики – це найкраще поєднання для тих, кому потрібен якісний дисплей та компактний розмір! Працюйте, відпочивайте та навчайтесь без втоми для очей завдяки Full HD та матовому покриттю екрана!
IPS матриця забезпечує відтворення насичених та природних кольорів на екрані ноутбука, в порівнянні з застарілою TN матрицею, разом з ноутбуком BIT Lite та IPS матрицею ви отримаєте дійсно яскраве та насичене зображення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pixus |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.36 кг |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Celeron N5095 |
| Тип процесора | Celeron |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| 5G/4G/3G модуль | немає |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | є |
| LAN-порт | немає |
| USB 3.х | немає |
| USB 3.х Gen 1 | 2 |
| USB 3.х Gen 2 | немає |
| USB 3.х Gen 2х2 | немає |
| USB Type-C з підтримкою DisplayPort | немає |
| Web-камера | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність батареї | 38 Вт·год |
| Виробник GPU | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена пам'ять | 1 x 8 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 322.7х208.5х18.9 мм |
| Діагональ екрана | від 14" до 14.9" |
| Колір | Grey |
| Комплектація (сумка; рюкзак; чохол) | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів розширення пам'яті | 1 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | виділено із ВП |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привід | без приводу |
| Особливості | Роз'єм для навушників |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Підсвічування клавіатури | є |
| Підтримка Thunderbolt | немає |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Серія | Pixus Bit Lite |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Сканер відбитка пальця | немає |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Частота процесора | 2.9GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 376 ₴









