
Зарядна станція Marstek M2200, White/Grey, 2400 Вт / 2240 Вт/год, чиста синусоїда, 2xType-C (100/45 Вт), 2xUSB (18 Вт), DC 5525
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: MARSTEK M2200
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Marstek |
| Вага | 26.7 кг |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 6000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC вихід | 1 |
| LED освітлення | є |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність зарядної станції | від 2.1 до 3 кВт/год |
| Ємність, Вт/год | 2240 |
| Ємність, мАг | 50000 |
| Автомобільний вихід | є |
| Бездротова зарядка | немає |
| Віддалене керування | є |
| Габарити | 496х276х311 мм |
| Дисплей | є |
| Колір | White/Grey |
| Комплектація | зарядна станція, кабель для заряджання |
| Кількість розеток | 4 розетки |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2400 Вт кВт |
| Підтримка сонячних панелей | є |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда (PSW) |
| Час повної зарядки від 220 В | 1.5 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




