
Колонки 2.0 REAL-EL S-135 Black, 2 x 5 Вт, USB, mini-jack 3.5 мм, RGB-підсвітка (EL121100019)
658 ₴
- Готово до відправки
- Код: S-135
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.7 |
| Габарити колонки | 8 х 17 х 10 см |
| Харчування | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | RGB |
| Тип | акустичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴








