
Пральна машина напівавтоматична Liberton LWM-7004, White, вертикальна, завантаження 7кг, 2 режима, таймер, А, 80х41х44.5 см
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: LWM-7004
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 см мм |
| Глибина | 44.5 см мм |
| Дисплей | немає |
| Завантаження (прання) | від 5 кг до 8 кг |
| Колір | white |
| Кількість програм | 2 програми |
| Максимальне завантаження | 7 кг |
| Режим сушіння | немає |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Тип | напівавтоматична |
| Формат | вузькі (37-47 см) |
| Функція пари | немає |
| Швидкість віджиму | - |
| Ширина | 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









