Плита комбінована Beko FSS52020DW У1 перепакована, White, варильна поверхня з духовкою, механічне, 4 газові конфорки, електрична
10 149 ₴
- Готово до відправки
- Код: FSS52020DW У1
Плита комбінована Beko FSS52020DW У1 перепакована, White, варильна поверхня з духовкою, механічне, 4 газові конфорки, електричнаГотово до відправки
10 149 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Електропідпалення | автоматичний (у ручці) |
| Колір | white |
| Кількість конфорок (зон нагріву) | 4 |
| Матеріал поверхні | емаль |
| Матеріал решіток | емальована сталь |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Тип | Комбінована |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип керування | поворотні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 149 ₴

