
Саундбар Xiaomi Soundbar 2.0ch (MDZ-34-DB), Black, 2 x 15 Вт, Bluetooth, AUX, Optical, SPDIF
1 813,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1115485
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Вид товару | Саундбар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | SPDIF, AUX, Bluetooth, Optical |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Габарити колонки | 78 х 6.4 х 6.4 см |
| Харчування | від мережі 220V |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність динаміків | 2 x 15 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | саундбарі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 813,10 ₴



