
Навушники Panasonic RP-HT010GU-H, Grey, Mini jack 3.5 мм, 24 Ом, 102 дБ, кабель 1.2 м
284 ₴
- Готово до відправки
- Код: RP-HT010GU-H
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Вид навушників | Накладні |
| Опір | 24 Ом |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активне шумозаглушення (ANC) | немає |
| Бездротова зарядка | немає |
| Динаміки (мембрана) | 30 мм |
| Довжина кабелю | до 1.2 м |
| Додатково | регульоване оголов'я |
| Колір | Grey |
| Конструкція мікрофона | немає |
| Мікрофон | немає |
| Призначення | Для смартфона |
| Підключення | дротове |
| Підсвічування | немає |
| Тип підключення | Mini jack 3.5 мм |
| Частотний діапазон | 16 - 22000 Гц |
| Чутливість навушників | 102 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴

