
Автотримач для телефону Borofone BH53 "Windy", Black, на вакуумній присосці, поворот тримача на 360°
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: BH53_BK_BOROFONE
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова зарядка | немає |
| Допустима діагональ | до 6.7" |
| Колір | Black |
| Кріплення гаджета | затискач |
| Кріплення тримача | присосок |
| Макс. ширина пристроєм | 90 мм |
| Мін. ширина пристрою | 55 мм |
| Місце встановлення | торпедо / лобове скло |
| Обертання | Да |
| Призначення | для телефонів |
| Тип | Автомобільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








