
Колонка портативна Defender Beatbox 16, Black, 16 Вт, Bluetooth 5.3, MicroUSB, USB, AUX, MicroSD до 32 ГБ, 1500 mAh, MP3-плеєр,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 65216
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | є |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth, AUX, Micro SD |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 1 |
| Габарити колонки | 28.7 х 12.7 х 11.2 см |
| Харчування | від акумулятора / USB |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | Пластик + гума |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





