
Зарядна станція Energizer, Black, 300 Вт / 293 Вт/год, 1xType-C (60 Вт), 3xUSB (18 Вт + 2x12 Вт), 1x230V, 2xDC, бездротова
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: PPS300W2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Energizer |
| Вага | 3.5 кг |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC вихід | 2 |
| LED освітлення | є |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність зарядної станції | до 0.5 кВт/год |
| Ємність, Вт/год | 293 |
| Автомобільний вихід | є |
| Бездротова зарядка | є |
| Віддалене керування | немає |
| Габарити | 250 x 152 x 144 мм |
| Дисплей | є |
| Колір | Black |
| Кількість розеток | 1 розетка |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 300 Вт кВт |
| Підтримка сонячних панелей | є |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда (PSW) |
| Функція ДБЖ | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




