
Відпарювач Liberton LHS-6906, Black, 2000W, постійна пара 40 г/хв, об'єм бака для води 300мл, антикрапля, LED-дисплей/touch
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: LHS-6906
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вішак із затискачами | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | кліпса для брюк+щітка, мірна склянка |
| Матеріал підошви | керамічна |
| Об'єм резервуару для води | 300 мл |
| Постійна подача пари | 40 г/хв |
| Потужність | 2000 Вт Вт |
| Регульована стійка | немає |
| Розміри | 12.5х27х11.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

