
Колонка портативна 1.0 JBL Grip Squad, 16 Bт, Bluetooth, живлення від акумулятора, IP68 водонепроникна (JBLGRIPSQUAD)
2 988,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBLGRIPSQUAD
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 0.38 |
| Габарити колонки | 6.4 x 15.2 x 6.5 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Колір | Squad |
| Матеріал корпусу | Пластик + гума |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | є |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 988,20 ₴






