
Колонка портативна 1.0 JBL Flip 5, Black, 20B, USB, Bluetooth, 4800mAh, час роботи до 12 год, радіус дії до 10 м, IPX7
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: JBLFLIP5BLKEU
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 0.54 |
| Габарити колонки | 18.1 x 6.9 x 7.4 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | є |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




