
Акумуляторна батарея Marsriva, 12.8V, 7.2 Агод, LiFePO4, F2, 150x94x65 мм, 2.9 кг, BMS, IP30 (MR-LFP12-7-LAR)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: MR-LFP12-7-LAR
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Напруга | 12.8 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 7.2 A·год |
| Вид | акумуляторна батарея |
| Розмір | 150 x 94 x 65 мм |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Тип клеми | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




