
Монітор портативний 16.1" Arzopa Z1C, Black, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 3 мс, 60 Гц, 300 кд/м², 1000:1, 178°/178°, mini-HDMI,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: ARZOPA Z1C
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості портативного монітора Arzopa Z1C
- Компактний і стильний дизайн Arzopa Z1C. Портативний монітор Arzopa Z1C поєднує в собі стильний і міцний дизайн, який ідеально підходить для мобільних користувачів. З товщиною всього 12,7 мм і вагою 771 г, цей монітор можна легко носити з собою, куди б ви не вирушили. Він настільки тонкий, що легко поміститься в рюкзак або сумку, що робить його ідеальним вибором для подорожей і роботи в дорозі. Його металева рама надає пристрою не тільки елегантний вигляд, але і довгий термін служби, забезпечуючи високу міцність.
- Висока якість зображення з IPS-екраном. Arzopa Z1C оснащений 16,1-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю Full HD (1920x1080), який гарантує чітке і барвисте зображення. Кольори виглядають яскравими та точними завдяки 100 % охопленню ко
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARZOPA |
| Тип матриці | IPS |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 0.77 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 2 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 3 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 378.5х208.3х12.7 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | до 17.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 6 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

