
Монітор 27" Samsung Odyssey Gaming G40B, Black, IPS, 1920x1080 (16:9), 1 мс, 240 Гц, 400 кд/м², 1000:1, 178°/178°, 2хHDMI/DP, VESA
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: LS27BG400EIXUA
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | IPS |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | є |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | є |
| HDMI | 2 |
| Nvidia G-Sync | є |
| VESA | 100x100 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-SYNC |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 3.6 кг |
| Вага з підставкою | 5.3 кг |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 614.7 x 376.6 x 85.4 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 614.7 x 571.1 x 244.8 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 27-28.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 21 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м² |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









