
Гібридний інвертор мережевий Deye SUN-8K-SG05LP1-EU-AM2-P, White, 8 кВт, однофазний, чиста синусоїда, 2 MPPT, RS232, RS485, CAN,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: SUN-8K-SG05LP1-EU-AM2-P
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT контролер | 2 трекери |
| Ємність акумуляторів | без акумуляторів |
| Інтерфейси управління | RS232, RS485, CAN |
| Вбудований моніторинг | є |
| Габарити | 330х580х232 мм |
| Захист від зворотної полярності | є |
| Захист від перевантаження | є |
| Захист від ↑ або ↓ напруги батареї | є |
| ККД | 96.5% |
| Макс. вхідна потужність | 12,8 кВт |
| Макс. вхідний струм | 32+32A |
| Макс. струм короткого замикання | 48+48A |
| Мережа | 1 фаза |
| Напруга підключення батареї | 40-60 В |
| Номінальна напруга | 220-230 В |
| Паралельне під'єднання | до 16 пристроїв |
| Тип акумуляторів | GEL/AGM/LiFePO4/Li-ion |
| Тип пристрою | гібридний |
| Функція ДБЖ | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





