
Акумуляторна батарея Marsriva, Black, 25.6V, 5.22 кВт, 204 Агод, LiFePO4, 4.3" сенсорний дисплей, BMS (RS232, RS485, CAN), 120A,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: MR-LFP24-200-WMD
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 200 А-рік |
| Вид акумулятора | зовнішня батарея |
| Макс. струм (заряд/розряд) | 120 А |
| Можливість паралельного включення | Да |
| Напруга акумуляторної батареї | 25.6 В |
| Потужність | 5.22 кВт Вт |
| Робоча температура (розряд/заряд) | -15 °C ~ +60 °C |
| Розміри (ДxШxВ) | 597 х 398 х 200 мм |
| Цикли заряду | 6000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




