
Високочастотний сонячний інвертор Must PV18-6248ECO, 6.2 кВт/6200 ВА, однофазний, 48В, чиста синусоїда, USB, Wi-Fi, RS-485, CAN,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: PV18-6248ECO
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 6200 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT контролер | 1 трекер |
| Ємність акумуляторів | без акумуляторів |
| Інтерфейси управління | USB, Wi-Fi, RS-485, CAN |
| Вбудований моніторинг | є |
| Габарити | 309 х 505 х 147 мм |
| Захист від зворотної полярності | є |
| Захист від перевантаження | є |
| Захист від ↑ або ↓ напруги батареї | є |
| ККД | 93% |
| Макс. вхідна потужність | 12 кВт |
| Макс. вхідний струм | 27 A |
| Мережа | 1 фаза |
| Напруга підключення батареї | 48 В |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Паралельне під'єднання | до 9 пристроїв |
| Тип акумуляторів | LiFePO4, Li-ion |
| Тип пристрою | гібридний |
| Функція ДБЖ | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



