Акумуляторна батарея GLCE ENERGY, 12.8V, 100 Агод, LiFePO4, M8, Bluetooth
9 500 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторна батарея GLCE ENERGY, 12.8V, 100 Агод, LiFePO4, M8, BluetoothГотово до відправки
9 500 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Напруга | 12.8 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 100 A·год |
| Вид | акумуляторна батарея |
| Розмір | 330 х 208 х 178 мм |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Тип клеми | M8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴

