
Сушильна машина Edler EDF10HPD, 10кг.сушка, 14 програм сушіння, 115 л, дисплей, 85x59.5x67 см
16 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: EDF10HPD
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 67 см мм |
| Завантаження (прання) | більше 8 кг |
| Колір | white |
| Колір люка | чорний |
| Кількість програм | 14 програм |
| Максимальне завантаження | 10 кг |
| Режим сушіння | є |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Тип | сушильна |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | фронтальний |
| Формат | повногабаритні (49-65см) |
| Функція пари | немає |
| Швидкість віджиму | - |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 199 ₴

