Гібридний інвертор Veichi 6.5 кВт, 1Ф, 48 В, 120 А
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: SV-6K-S
Гібридний інвертор Veichi 6.5 кВт, 1Ф, 48 В, 120 АГотово до відправки
Ціну уточнюйте
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEICHI |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 6500 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT контролер | 1 трекер |
| Ємність акумуляторів | без акумуляторів |
| Інтерфейси управління | RS485, Wi-Fi, CAN, сенсорний дисплей |
| Габарити | 468x295x140 мм |
| ККД | 94% |
| Макс. вхідна потужність | 6.5 кВт |
| Мережа | 1 фаза |
| Напруга підключення батареї | 48 В |
| Номінальна напруга | 110-280 В |
| Паралельне під'єднання | є |
| Тип пристрою | гібридний |
| Функція ДБЖ | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

