
Стабілізатор Conter MSER 10000, White/Red, VA-V2/7500W, однофазний, монтажу підлоги, LED дисплей, DC130-260V
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: MSER 10000
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Conter |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.1 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 130-260 В |
| Габарити | 335 х 230 х 220 мм |
| Захист від високочастотних перешкод | немає |
| Захист від перевантаження | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від підвищеної / зниженої напруги | є |
| Колір | White/Red |
| Кількість розеток | 2 розетки |
| Повна потужність, ВА | 10000 ВА |
| Потужність | 7500 Вт Вт |
| Тип | Ступінчастий |
| Тип індикаторів | LCD дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


