Акумуляторна батарея ЕCONOMI POWER, 25.6V, 100 Ач, LiFePO4, M8
18 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЕP-25.6V-100AH
Акумуляторна батарея ЕCONOMI POWER, 25.6V, 100 Ач, LiFePO4, M8Готово до відправки
18 500 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Напруга | 25.6 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 100 A·год |
| Вид | акумуляторна батарея |
| Розмір | 531 x 206 x 217 мм |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Тип клеми | M8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 500 ₴

