Пристрій захисту від імпульсних перенапругTOMZN TZG40-PV/2P20-40kA 600VDC, двополюсний, 600 В, 20 А - 40 А
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: TZG40-PV/2P20-40KA-600VDC
Пристрій захисту від імпульсних перенапругTOMZN TZG40-PV/2P20-40kA 600VDC, двополюсний, 600 В, 20 А - 40 АГотово до відправки
Ціну уточнюйте
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 г кг |
| Відключаюча здатність за КЗ | 20-40 кА |
| Захист | IP20 |
| Крива відключення | нема |
| Кількість полюсів | 2 |
| Монтаж | Din-рейка |
| Напруга | 600 В |
| Робоча температура | -40C ~ + 85 °C |
| Розміри | 90 х 49 х 36 мм |
| Тип | пристрій захисту від імпульсних перенапруг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

