
Пральна машина Edler EWF5014SSIP, White, 5 кг, вузька, фронтальна, 16 програм, 1000об/хв, інвертор, комбіноване керування, швидке
7 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EWF5014SSIP
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 38 см мм |
| Дисплей | є |
| Завантаження (прання) | від 5 кг до 8 кг |
| Колір | white |
| Колір люка | білий |
| Кількість програм | 16 програм |
| Максимальне завантаження | 5 кг |
| Режим сушіння | немає |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Тип | Автоматична |
| Формат | вузькі (37-47 см) |
| Функція пари | немає |
| Швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴

