
Зарядна станція Oukitel P800E, Grey/Black, 800 Вт / 512 Вт/год, 1xType-C (100 Вт), 2xUSB-А, USB-А (QC, 18 Вт), 2хDC, 1x12V (10A),
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: P800E
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Вага | 6 кг |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 3500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC вихід | 2 |
| LED освітлення | є |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність зарядної станції | від 0.51 до 1 кВт/год |
| Ємність, Вт/год | 512 |
| Ємність, мАг | 40000 |
| Автомобільний вихід | є |
| Бездротова зарядка | немає |
| Віддалене керування | немає |
| Габарити | 294 x 178 x 205 мм |
| Дисплей | є |
| Колір | Grey/Black |
| Комплектація | зарядна станція, кабель для заряджання |
| Кількість розеток | 1 розетка |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 800 Вт кВт |
| Підтримка сонячних панелей | є |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда (PSW) |
| Час повної зарядки від 220 В | 1 година |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


