
Портативна колонка 1.0 Pixus Forte, Black, 20 Вт, Bluetooth 5.0 (TWS), microSD, Type-C, AUX, 3600 mAh, IPX7,час роботи до 24 год,
1 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: FORTE
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pixus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth, AUX, Micro SD |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Габарити колонки | 186 x 62 x 50 мм |
| Довжина кабелю | кабель в комплекті відсутній |
| Харчування | від акумулятора / USB |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴




