
Гібридний інвертор Deye SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2, White, 15 кВт, трифазний, 2 MPPT, чиста синусоїда, RS232, RS485, CAN, Wi-Fi/LAN/4G
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 15000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумуляторів | без акумуляторів |
| Інтерфейси управління | RS232, RS485, CAN, 4G, LAN (RJ45), Wi-Fi |
| Габарити | 456х750х268.5 мм |
| ККД | 97.6% |
| Макс. вхідна потужність | 30 кВт |
| Мережа | 3 фази |
| Напруга підключення батареї | 40-60 В |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Паралельне під'єднання | до 10 пристроїв |
| Тип пристрою | гібридний |
| Функція ДБЖ | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




