
Монітор вигнутий 27" LG 27U421A-B, Black, VA, 1920x1080 (16:9), 5 мс, 100 Гц, 250 кд/м², 3000:1, 178°/178°, 1500R, HDMI, USB
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 27U421A-B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 3.2 кг |
| Вага з підставкою | 3.7 кг |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 609.6 x 360.3 x 43.7 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 609.6 x 451.5 x 170 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 27-28.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 48 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









