
Б/У Дизельний генератор Aksa AAP 12000 PB, Grey, 9.5 кВт (макс. 10 кВт), однофазний, 50 Гц, одноциліндровий, 30 л, IP23,
98 382 ₴
- Готово до відправки
- Код: AAP12000PB
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aksa |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна потужність | 9.5 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-порти для заряджання | немає |
| Автоматичне регулювання напруги AVR | є |
| Вихід на 12 В | є |
| Вихідний струм | 43,5А |
| Вольтметр | є |
| Габарити | 1050 x 740 x 650 мм |
| Датчик рівня палива | є |
| Дисплей | є |
| Кількість розеток 230 В | 2 |
| Кількість розеток 400 В | немає |
| Максимальна потужність | 10 |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Об'єм двигуна | 718 см³ |
| Система охолодження | повітряне |
| Тип альтернатора | синхрнонний |
| Тип запуску | електричний стартер |
| Тип палива | дизель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 382 ₴

