
Екшн-камера GoPro HERO 13, Black, 27 Мп, 5.3K (5312x2988 пікс 60 к/с), сенсорний дисплей 2.27" + 1.4", 1/1.9" CMOS, нічна зйомка,
21 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: CHDHX-131-RW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPro |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 154 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1900 мА-рік |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Динамік | є |
| Діагональ дисплея | 2.27" + 1.4" |
| Запис звуку | є |
| Комплектація | камера, акумулятор, вигнуте клейке кріплення, кріпильна пряжка + баранцевий гвинт, кабель USB-C |
| Кут огляду | 156° |
| Кількість мегапікселів | 27 Мп |
| Кількість мікрофонів | 3 шт |
| Макс. об'єм карти пам'яті | до 512 ГБ |
| Можливості підключення | GPS / Wi-Fi / Bluetooth / USB C |
| Нічна зйомка | є |
| Роздільна здатність відео | 5.3K (5312x2988 пікс 60 к/с) |
| Роздільна здатність фото | 5568x4872 пікс |
| Розміри | 71.8 x 50.8 x 33.6 мм |
| Різьба 1/4" (для штатива) | є |
| Тип | Майк-камера |
| Цифрова стабілізація | є |
| Шумопоглинання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 199 ₴









